شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

پنل اس ام اس - ارسال پیامک

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

استاندار خراسان شمالی رای خود را به صندوق انداخت

استاندار خراسان شمالی

بجنورد- استاندار خراسان شمالی با حضور در مسجد انقلاب بجنورد رای خود را به صندوق انداخت.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا صالحی پیش از ظهر جمعه با حضور در مسجد انقلاب بجنورد پس از رای دادن با حضور در جمع خبرنگاران خراسان شمالی اظهار کرد: مردم استان همانند همیشه با حضور خود در پای صندوق‌های رای حماسه آفریدند.


صالحی درباره مشکل به وجود آمده در نخستین ساعات رای گیری در بجنورد تصریح کرد: به دلیل اینکه یکی از نامزدهای شورای اسلامی شهر بجنورد با تأخیر تائید صلاحیت شده، کد وی در سیستم ثبت‌نشده بود که در حال حاضر مشکل برطرف شده است.


دومین نماینده اردبیل انتساب لیست انتخاباتی به خود را تکذیب کرد

صدیف بدری نماینده مردم اردبیل در مجلس

اردبیل – بعد از تکذیب لیست تبلیغ انتخاباتی منتسب به یکی از نمایندگان مردم اردبیل، اینبار صدیف بدری دیگر نماینده اردبیل انتساب لیستی به نام خود را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، در حالی که مهلت قانونی انتخابات سپری شده و شهروندان اردبیلی در وقت تمدید شده به شعب اخذ رأی مراجعه می‌کنند، حال و هوای تبلیغ نامزدها به قوت دیده شده و لیست‌هایی در فضاهای مجازی و پیامک‌ها دست به دست می‌شود.


آموزش فعال و غیرفعال کردن پیامک های تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل

غیرفعالسازی پیامک تبلیغاتیپیامک در سال‌های اخیر به عنوان یک ابزار تبلیغاتی مناسب مطرح گشته است و شرکت‌های مختلف شروع به ارسال پیامک‌های تبلیغاتی به صورت انبوه کرده‌اند. اما متاسفانه این شرکت‌ها طریقۀ بکارگیری صحیح پیامک را به درستی فرا نگرفته‌اند و بدون دریافت اجازه از مخاطبان، با ارسال پیامک‌هایِ بیهودۀ متعدد برای آنها ایجاد مزاحمت می‌نمایند. لذا سامانۀ ملی‌پیامک وظیفۀ خود می‌داند که مخاطبان را از چگونگی صرف‌نظر از دریافت پیامک‌های تبلیغاتی آگاه نماید. در ادامۀ پست می‌توانید راهنمای لغو دریافت پیامک‌های تبلیغاتی برای دو اپراتور اصلی تلفن همراه کشور را مطالعه فرمائید.


چگونه ارسال پیامک را به صورت هدفمند انجام دهیم؟

هترین تبلیغ همیشه تبیلغی بوده است که بازار هدف را نشانه رفته باشد. تبلیغات کورکورانه نه تنها باعث پیشرفت نبوده، بلکه گاها نتیجه عکس خواهد داشت، در مورد ارسال پیامک تبلیغاتی نیز این قانون صادق میباشد، شما ممکن است تبلیغ خود را بدون هدف و به صورت رندوم به شماره های مختلفی ارسال نمائید. ممکن است تعداد بسیاری از دریافت کننده ها جزء بازار هدف شما و در بازه مشتریان بالقوه شما نباشند. پس شما میزان قابل توجهی از سرمایه و بودجه تبلیغاتی خود را به هدر داده اید.

اما این فعالیت تبلیغاتی را میتوان بهینه نمود. به این ترتیب که پیامک تبلیغاتی خود را به بازار هدف و کسانی که ممکن است در دایره مشتریان شما قرار گیرند، ارسال نمائید.

از جمله ویژگی های ارسال هدفمند عبارتند از :

۱- ارسال به یک محدوده جغرافیای خاص

۲- ارسال پیامک به یک استان ، بخش و شهرستان خاص

۳- ارسال پیامک به یک قشر خاصی از جامعه مانند پزشکان و یا وکلا و . . .

۴- ارسال پیامک برای یک کد پستی خاص

۵- ارسال پیامک برای یک رده سنی خاص

منبع : http://blog.melipayamak.com/

آیا می‌دانستید، جرقه اولیه به وجود آمدن اس‌ام‌اس، از یک پیتزا فروشی زده شده است؟

چه کسی اولین پیامک را فرستاد؟
شاید به این فکر کرده‌اید که پیامک برای نخستین بار توسط چه کسی فرستاده شد و یا همچون دیگر اتفاقات زمان بشر، پدر پیامک چه کسی است؟

پدر پیامک یا همان SMS “ماتی ماکونن”، یک مهندس فنلاندی بود که در سال ۱۹۸۴ در یک پیتزافروشی در کپنهاگ، وقتی برای شرکت در کنفرانسی در مورد آینده ارتباطات موبایلی به دانمارک آمده بود، ایده سرویس پیام‌رسانی برای گوشی‌های دیجیتال GSM به ذهنش خطور کرد اما متأسفانه او هرگز برای این کار پیشگامانه دستمزدی دریافت نکرد، زیرا حق امتیاز این ایده را به ثبت نرسانده بود.